eden klinika    +370 655 75100

Mums rūpi jūsų sveikata

Apie mus

Džiaugiamės galėdami Jums pristatyti pirmąją neurokliniką Klaipėdoje. Klinika sukurta pagerinti Jūsų centrinės nervų sistemos negalavimus, išanalizuoti bei nustatyti tikslą diagnozę, pagerinti jūsų fizinę ir dvasinę sveikatą.

Pačios didžiausios žmogaus vertybės-sveikata ir laikas.

Dėl to Eden neuroklinikos misija- aukščiausio lygio medicininių paslaugų teikimas bet kokio amžiaus pacientams jiems tinkamu laiku ir gerose sąlygose. EDEN neuroklinikoje nuolat pildomas teikiamų paslaugų spektras, naudojami nauji diagnostikos ir gydymo metodai, sutelktas aukštos kvalifikacijos ir ilgametę patirtį turintis personalas.

Klientai laukiami kiekvieną dieną nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 9 iki 18 valandos. Konsultacijos metu specialistai suteiks jums būtiną informaciją, sprendžiant jūsų sveikatos problemas. Jūsų sveikatos gerinimui EDEN neuroklinikoje dirba neurologai, neurochirurgai, psichiatrai, kineziterapeutai, psichologai, masažuotojai, logoterapeutai, reabilitologai, kraujagyslių chirurgai.

Klaipėdos centre įsikūrusi  neuroklinika-vieta, kur galima atlikti nuodugnius jūsų sveikatos tyrimus ir gauti kokybišką gydymą visai jūsų šeimai. Aukštos kompetencijos specialistų kolektyvas suteikia efektyvias konsultacijas ir idealiai jums tinkantį gydymą.

Čia su jumis bendraus supratingai ir šiltai. To dėka bet kokio amžiaus pacientas nejaučia baimės, o konsultacija įvyks geranoriškoje aplinkoje. 

Mūsų klinikoje atliekami tokie  diagnostiniai tyrimai: 

 Atliekama magistralinių kaklo kraujagyslių echoskopija su doplerizavimu, intrakranijinių galvos smegenų arterijų echoskopija su doplerizavimu.

Papildomai atliekama kojų venų echoskopija ir skydliaukės echoskopija.

Planuojamos skausmo blokados, elektromiografijos (EMG) bei elektroneurografijos (ENG) tyrimai.

Mes labai stengiamės dėl Jūsų, visada pasiruošę įsigilinti į jūsų problemą, stengiamės jums padėti.

Siekiant užsiregistruoti konsultacijoms, galima paskambinti telefonu arba užsiregistruoti internetu: 

e-mail: info@edenklinika.lt
Telefonas: +370 655 75100